Strona główna > nowości > Jak z moich myśli

Jak z moich myśli

Od kilku lat nie ukrywam, że moje ulubione mozaiki są z firmy Ardea Arte. Składa się na to wiele powodów – wzornictwo, ręczny sposób ich produkowania, ale również – osoby ich twórców – czyli Edyty i Piotra, którzy są właścicielami. Poznałam ich 6 lat temu, było to bardzo pozytywne doświadczenie i choć od tej pory nie zdarzyła się żadna okazja do ponownego spotkania, mam to wspomnienie nadal w sobie.

A jestem szczególnym specjalistą produktowym – poza materiałem, ogromne znaczenie dla mnie ma pierwiastek ludzki, który jest z nim związany. Dobra energia, wynikająca z ludzi, moim zdaniem, łączy się z produktem. Jest elementem niezbędnym, dopełniającym całości.

Dlatego ogromną przyjemność sprawiła mi dzisiejsza wiadomość od Edyty. Napisała, że jak patrzy na nowe mozaiki, to myśli o mnie. Do wiadomości był dołączony link, prowadzący do takich zdjęć:

I szczerze mówiąc, nie dziwię się zupełnie, że te mozaiki, nazywane roboczo „grubaskami” wywołują jakieś skojarzenia ze mną. Bo i stylistyka i kolorystyka doskonale pasuje do tego co lubię, co chciałabym mieć w swojej przestrzeni. Szkoda, że nie mam ich gdzie wykorzystać.

A niżej – jeszcze kilka nowości.

 

  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: