Strona główna > różne > Chodźcie z nami! :)

Chodźcie z nami! :)

Nie macie planów na najbliższy weekend albo na  któryś z dni po nim następujących? Jeżeli nie, a jesteście blisko Krakowa, wpadnijcie upiększać rondo Mogilskie.

Po raz trzeci odbędzie się akcja układania mozaiki pod okiem Lubosza Karwata (i „paru” wolontariuszy, do których i ja mam zamiar dołączyć, już drugi raz).

Układanie zaplanowane jest od 6. do 13. września, co dzień od 9.00 do 17.00. Ale, biorąc pod uwagę, jak wyglądało to w poprzednich latach, nie czekajcie do ostatniej chwili, bo może się okazać, że nie ma już nic do przyklejenia.

Nawet jeżeli nigdy wcześniej nie robiliście czegoś takiego – nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć właśnie teraz. Wierzcie mi, uczucie jakie będzie Wam towarzyszyło, gdy będziecie z dumą pokazywać znajomym „swój” fragment mozaiki – bezcenne 😉

W dwóch poprzednich edycjach układane kompozycje nawiązywały do twórczości Stanisława Wyspiańskiego – dlatego akcja nazywała się „Wyspiański na Mogilskim„. Tym razem inspirację Luboszowi dał Mehoffer, więc spotkamy się pod hasłem „Mehoffer na Mogilskim”.

Tradycyjnie całe wydarzenie nie byłoby możliwe, gdyby nie cała lista firm wspierających, których nazwy znajdziecie na oficjalnym plakacie  poniżej.

mehoffer-plakat

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: