Strona główna > nowości > Płytki marokańskie z Apavisy

Płytki marokańskie z Apavisy

Seria: Hydraulic
Producent: Apavisa, Hiszpania

hydraulic2Płytki imitujące marokańską okładzinę cementową jakoś nie kojarzyły mi się za bardzo z Apavisą. Ale fabryka najwyraźniej uznała, że ma swój pomysł na ten bardzo modny obecnie styl i wypuściła nowość – serię Hydraulic. Ale chyba trochę sama ma z tą kolekcją problem – choć od jej mailowej premiery minął już ponad miesiąc, nie ma jej jeszcze na stronie. Może dlatego, że nie pasuje do żadnego z 5 „konceptów”, na które podzielona jest zawartość strony – betonów, imitacji kamienia, imitacji drewna, płytek metalizowanych i monokolorów.
Hydraulic to, co oczywiste w przypadku Apavisy, płytki gresowe, w nieoczywistym formacie – 30×30. Trochę za duże jak na klasyczne płytki cementowe, trochę za małe, biorąc pod uwagę to, jakie formaty ta fabryka od pewnego czasu produkuje – 45×45 zostało już kilka lat temu wycofane, jako rozmiar zbyt mały.

Kolekcja jest to w sumie 30 wzorów płytek. 27 z nich mieści się pod nazwą Patchwork” – te trafiają losowo do kartonów (po 13 sztuk w każdym) opatrzonych takim opisem. W kolorystyce tych płytek przeważają smutne tonacje ziemi. A niektóre z wzorów przypominają lastriko.

hydraulic1

Poza losową mieszanką, można wybrać model szary, biało-czarny lub niebieski. W każdym z kolorów jest tylko jeden wzór. Zatem, jeżeli ktoś kocha niebieski 😉 to decydując się na tę kolekcję, musi pogodzić się z tym, że wszystkie płytki będzie miał w jednym wzorze.

hydraulic3

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: