Strona główna > różne > Excellent Design 2013 stało się historią

Excellent Design 2013 stało się historią

excellent-design„Ale to już było” – aż chce mi się powtórzyć słowa piosenki, która półtorej godziny temu zamykała Galę. Kilka miesięcy oczekiwania, jeden wieczór i kolejna edycja Excellent Design stała się historią.

Nagrody rozdane, atrakcje przeżyte.

Wśród projektów, złożonych do rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się praca Magdaleny Klonowicz (na zdjęciu poniżej) z pracowni MODiKO, która zajęła pierwsze miejsce oraz zdobyła nagrodę za najlepszą animację. Magda jest laureatką również poprzednich edycji konkursu oraz współwłaścicielką firmy Iluminado.

Drugie miejsce zajęła Joanna Sułko. Trzecie – Ewa Orlicka.

Sponsorzy konkursu wyróżnili również autorów wybranych przez siebie projektów.

Grupa Fincibec zwróciła uwagę na pracę Eweliny Piwowarczyk z firmy TIKA Architektura Wnętrz i Krajobrazu.

Vasco wyróżniło Magdę Sienko.

Przedstawicielom firmy Villeroy&Boch szczególnie spodobały się projekty Joanny Orłowskiej z Kontra Studio oraz Macieja Dańczury z Dekor Studio.

A Joanna Korpulska z KJK Artefaktura odebrała nagrodę za pracę, która zdobyła największe poparcie użytkowników Facebooka.

mklonowicz

Podobnie jak w latach ubiegłych, Gala Excellent Design nie została ograniczona tylko do rozdania nagród. W tym roku odbyły się 3 wydarzenia towarzyszące. Stanisław Dudek z pracowni Artis opowiedział o swojej przygodzie z Himalajami.

Potem Robert Konieczny wygłosił swój wykład, podczas którego podkreślał ciągłość, jaka charakteryzuje projekty KWK Promes. Dla mnie spotkanie było bardzo ciekawe, bo jestem zafascynowana pracami tego architekta, ich rozwiązaniami technicznymi i funkcjonalnością. A fascynacja nasiliła się, kiedy niedawno, zupełnie przypadkiem, jadąc jakimś objazdem koło Pszczyny, napatoczyłam się na jeden, zrealizowany, projekt 😉

ed2013 1

Impreza zakończyła się występem Andrzeja Sikorowskiego, któremu towarzyszyli Maja Sikorowska i Jacek Królik. Wokalista jest dla mnie chodzącą historią polskiej muzyki. Jego córka ma prawdziwie magiczny głos i wyrazistą osobowość sceniczną, skupiającą uwagę.

Świetny wieczór.

Niech żałuje ten, kto nie był.

ed2013 2

Reklamy
Kategorie:różne Tagi:
  1. Darek
    Październik 7, 2013 o 9:19 pm

    Żałuje że mnie tam nie było!

  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: