Strona główna > różne > Excellent Design 2013 rusza w połowie maja

Excellent Design 2013 rusza w połowie maja

excellent-designExcellent Design 2013 rusza oficjalnie 16.maja. W tym dniu odbędzie się pierwsze szkolenie z obsługi programu CAD Decor, dla wszystkich tych, którzy chcieliby wziąć udział w konkursie, ale nie mieli wcześniej kontaktu z oprogramowaniem. Równocześnie będzie to oficjalny start rywalizacji, która potrwa aż do końca wakacji.

Konkurs jest organizowany po raz trzeci przez firmę Excellent S.A. Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy będą mieli za zadanie zaprojektować łazienkę o powierzchni do 8 mq. W projekcie muszą być wykorzystane wanny i armatura produkowane przez Excellent, grzejniki z Vasco, płytki ceramiczne, wytwarzane przez jedną z fabryk należących do grupy Fincibec oraz ceramika sanitarna od Villeroy & Boch. Nadesłane projekty zostaną ocenione przez jury, a najlepsze zostaną nagrodzone m.in. programem CAD Decor, laptopem i telefonem Samsung Galaxy S III. Ogłoszenie laureatów nastąpi 5.października, na specjalnej gali. W ubiegłym roku gala była również wydarzeniem kulturalnym – m.in. za sprawą koncertu Janusza Radka. Zakładam, że i w tym roku będzie podobnie, choć wystąpi ktoś inny 😉 (jedna z moich ulubionych wokalistek, kiedy tylko będę mogła, napiszę która 😉 )

Partnerami konkursu, poza już wymienionymi, są: CAD Projekt K&A – firma, która stworzyła CAD Decor oraz CR Soft – jej przedstawiciel; Art Cinema, Hotel Dosłońce i Magazyn „Łazienka”.

W poprzedniej edycji Excellent Design wzięło udział 183 architektów i projektantów. Ostatecznie złożono 90 projektów. Pierwszą nagrodę przyznano Żanecie Galor. Pełną listę nagrodzonych można znaleźć tutaj.

A wszystkie najważniejsze informacje na temat konkursu są publikowane pod adresem http://www.design2013.excellent.com.pl/

Reklamy
Kategorie:różne Tagi:
  1. Brak komentarzy.
  1. Sierpień 22, 2013 o 5:25 pm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: