Strona główna > nowości > Ceramiczne parkiety

Ceramiczne parkiety

Seria: Woodays In
Producent: Taina, Włochy

ambiente67_1_zoomDo imitacji drewna zdążyli się już chyba wszyscy przyzwyczaić. Niektóre są tak wierne, że trudno je odróżnić. Zatem, nic dziwnego, że ofertę trzeba wzbogacać. Na przykład – o rozety drewniane.

Pomysł, aby podłoga ceramiczna wyglądała jak wzór parkietowy to żadna nowość – chociażby Paradyż miał takie produkty w swojej ofercie już pewno z dekadę temu. Tyle tylko, że tamte „parkiety” od dzisiejszych imitacji dzieli przepaść.

Widać to wyraźnie, gdy się przyjrzeć kolekcji Woodays In z Taginy. Poza płytkami podstawowymi, w formie podłużnych desek, fabryka ta proponuje kilka ciekawych kompozycji, składających się głównie z płytek 61×61, imitujących parkietowe mozaiki. W sam raz do sieni miłego, wiejskiego dworku.

Zdaję sobie sprawę, że takie płytki mogą się podobać albo nie. Ale to na pewno godna zainteresowania alternatywa dla nieco nudnych już, zwykłych imitacji desek.

Seria ma 7 kolorów – wśród typowych kolorów drewna są nawet 2 szarości. I również 7 formatów – 3 rektyfikowane i 4 nierektyfikowane. Największy z nich ma aż 61 na 92 centymetry.

Dekoracje do tej serii można, z grubsza rzecz ujmując, podzielić na 3 grupy. Pierwsza pozwala na skomponowanie dekoracji z motywami roślinnymi. Druga – z motywami geometrycznymi. Trzecia grupa to mozaiki, które można ułożyć również tak, aby przypominały parkiet.

ambiente67_6_zoom
 

ambiente67_17_zoom

Reklamy
Kategorie:nowości Tagi: ,
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: