Strona główna > nowości > Pierwsza kolekcja z nowej Campani

Pierwsza kolekcja z nowej Campani

Jak zawsze, kiedy jest kryzys, intensywnie „kotłuje się” w branży.

Campani – marka, która należała do do grupy Fincuoghi stała się niedawno, podobnie jak dwie wcześniejsze – Edilcuoghi i Edilgres własnością tureckiej grupy kapitałowej – Kale Group.

Nowe propozycje podpisane tą marką będą prezentowane na Cersaie. Będą to cztery kolekcje: podłogowe – Terre Cotte i Pietre a Spacco, ścienna – Marmi e Pietre oraz imitacja drewna – I Legni.

Cena tej ostatniej serii proponowana przez producenta jest tak atrakcyjna, że można by się spodziewać, że płytki również będą wyglądać… ekonomicznie. Tymczasem kolekcja wizualnie prezentuje się bardzo dobrze. I może nieźle namieszać na rynku, bo kilka znanych mi serii drewnopodobnych, o takim wymiarze (15×60), również nierektyfikowanych, wygląda dużo gorzej, a kosztuje o około 40% więcej.

I Legni to 7 kolorów, ujętych w 3 „podgrupy”. Większość z nich (za wyjątkiem jednego – niemal białego) to różne odmiany i odcienie beżu, i brązu, czyli propozycja dla przeciętnego klienta. Na zdjęciu u góry jest kolor Quercia Tinta, a u dołu – Vintage Grey.

Jeżeli pozostałe produkty odświeżonego Campani będą równie udane, trzecia marka Kale Italia może być całkiem udanym przedsięwzięciem.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: