Strona główna > nowości > Vintage Vintage’owi nierówny ;)

Vintage Vintage’owi nierówny ;)

Seria: Vintage
Producent: Apavisa, Hiszpania

Niedawno opisywałam imitację drewna z fabryki Marca Corona, o nazwie Vintage. Taką samą nazwę ma najnowszy produkt Apavisy. I jest to również ceramiczne drewno, choć muszę przyznać, że różnica między płytkami obu tych fabryk jest gigantyczna.

Vintage to kolekcja Apavisy, która będzie prezentowana na targach Cersaie, ale fabryka już teraz pokazała ją, wirtualnie. Jak wszystkie produkty tego producenta, są to płytki gresowe, rektyfikowane.

Ma ta seria 6 kolorów. Poza stosunkowo popularnymi wśród imitacji drewna – białym, szarym i beżowym, są to kolory dość ekscentryczne – niebieski, czerwony i zielony (w materiałach marketingowych wygląda on raczej jak limonkowy, niż klasyczny zielony). Podstawowe formaty są 3 – 45×90, 15×90, 9×90, ofertę uzupełniają mozaiki – jedno i wielokolorowe.

Ciekawe. 14oraitaliana i jej Uonuon. Teraz Apavisa. Czyżby popartowe, kolorowe imitacje drewna miały stać się tym, co w najbliższym czasie będzie coraz wyraźniej widoczne? Zapewne przekonam się o tym już we wrześniu, w Bolonii.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: