Strona główna > różne > Ceramiche Brennero potrzebuje około 3 tygodni na powrót do normalności

Ceramiche Brennero potrzebuje około 3 tygodni na powrót do normalności

We włoskim regionach Reggio Emilia, Mantova, Modena, Bolonia, Ferrara nadal zdarzają się wstrząsy wtórne. Rejestrowane są one praktycznie codziennie, od pierwszego dnia tragedii, czyli od 20. maja.

Ceramiche Brennero zmaga się ze skutkami trzęsienia ziemi. W wyniku ruchów skorupy ziemskiej zniszczony został w tej fabryce magazyn wysokiego składowania, w którym przechowywano m.in. dekoracje, mozaiki, listwy. Produkty znajdujące się w nim uległy zniszczeniu lub dostęp do nich nie jest w tej chwili możliwy.

Z tego powodu fabryka nie może realizować zamówień obejmujących tą część oferty. Ceramiche Brennero szacuje, że uzupełnienie stanu magazynowego i odzyskanie płynności załadunków potrwa jeszcze około 3 tygodni.

Bez problemu można u tego producenta odbierać płytki podstawowe oraz część   dekoracji. Każde zamówienie jednak musi być dodatkowo zweryfikowane, bo do czasu uporania się z problemem, wirtualne stany magazynowe muszą być potwierdzane w rzeczywistości.

Skala zniszczeń i ludzkiego cierpienia, wywołanego trzęsieniem ziemi we Włoszech jest ogromna. Ponieważ docierają do mnie informacje o Polakach, którzy chcieliby pomóc przyjaciołom z południa, w tym trudnym czasie, staram się dotrzeć do informacji, w jakiej zbiórce mogą uczestniczyć darczyńcy zza granicy. Gdy tylko będę dysponować takimi informacjami, natychmiast się nimi tu podzielę.

Na zdjęciu poniżej – Goldeneye, Ceramiche Brennero.

Reklamy
Kategorie:różne Tagi:
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: