Strona główna > różne > Roberto Cavalli wybiera dystrybutorów w Polsce

Roberto Cavalli wybiera dystrybutorów w Polsce

Znany włoski projektant – Roberto Cavalli, król wzorów w panterkę 😉 od roku 2011 współpracuje z włoskim producentem płytek – firmą Ricchetti, a obecnie szuka dla swoich produktów dystrybutorów w Polsce.

Podobnie jak kilku innych producentów płytek, również firma Ricchetti zwróciła się do jednego ze znanych dyktatorów mody z propozycją współpracy. W przypadku tej fabryki wybór padł na Roberto Cavalli, którego popularność jest obecnie porównywalna ze sławą duetu Dolce&Gabana.

Współpraca została nawiązana, a jej owoce można było zobaczyć już na ubiegłorocznych targach Cersaie. Dwie prezentowane tam kolekcje – Agata i Diva, wchodzą w skład programu Roberto Cavalli Home, który z kolei miał oficjalną premierę w ubiegłym tygodniu, w Mediolanie, podczas targów I Saloni.

Z owych dwóch serii bardziej kojarząca się z projektantem zapewne jest Diva, w której nie zabrakło płytek … w panterkę 😉 (na zdjęciu u góry, które pochodzi ze strony http://www.design-calendar.com)

Obecnie trwa ją ustalenia, kto będzie mógł sprzedawać płytki markowane nazwiskiem Cavalli w Polsce.

Umowa zawarta między projektantem a fabryką, zakłada, że to on będzie miał decydujący głos w tej materii. A dystrybutorzy, którzy zyskają jego przychylność, będą musieli spełnić określone w kontrakcie warunki, dotyczące m.in. sposobu eksponowania płytek.

Jak do tej pory, status dystrybutora płytek marki Cavalli udało się uzyskać tylko jednej firmie – Omnicom, z Warszawy. Dwie inne są w trakcie załatwiania formalności.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: