Strona główna > różne > „Piękna płytka” po raz drugi

„Piękna płytka” po raz drugi

Jeszcze przez ponad 2 miesiące można zgłaszać swoje projekty do konkursu „Piękna płytka” organizowanego przez Ceramikę Paradyż.

Rywalizacja odbywa się w dwóch kategoriach – Open, dla amatorów oraz Professional – dla designerów i architektów z biur projektowych, zaproszonych przez organizatora do udziału w konkursie. Zatem, jeżeli nie otrzymaliście zaproszenia od Paradyża, skoncentrujcie się na pierwszej z opcji.

Obie kategorie różnią się nie tylko adresatami, do których są kierowane, ale przede wszystkim rodzajem prac konkursowych.

W kategorii amatorskiej można składać projekt dowolnej płytki, w dowolnym formacie. W kategorii profesjonalnej należy złożyć projekt pełnej kolekcji, w której skład będą wchodzić:

– co najmniej jedna płytka ścienna, o formacie 20×60 cm;

– dekor ścienny, o formacie 20×60;

– listwa w formacie 10×60 lub 5×60;

–  nowatorska mozaika, o formacie plastra 30×30 cm

– co najmniej jedna płytka podłogowa o wymiarze 60×60;

Wszystkie projekty, w formie elektronicznej, należy przesyłać na adres: konkurs@pieknaplytka.pl, do piętnastego stycznia przyszłego roku. Wraz z pracami konkursowymi, należy przesłać swoje imię, nazwisko, adres korespondencyjny, numer telefonu oraz (w przypadku uczestników profesjonalnych) nazwę biura projektowego. Oraz zgodę na przetwarzanie powyższych danych – bez tego, w naszej rzeczywistości, ani rusz 😉

Każdy z uczestników może złożyć do dziesięciu prac konkursowych.

Najważniejsze – nagrody!

Uczestnicy części Professional mogą liczyć na jedną nagrodę – dwuosobową wycieczkę do Barcelony, której koszt będzie wynosił maksymalnie 15.000 PLN.

Na biorących udział w kategorii Open czekają aż trzy nagrody. Pierwsza to iPad 2 64 GB. Za nią następują dwa wyróżnienia, które zostaną nagrodzone tabletem graficznym (pierwsze wyróżnienie) i kamerą cyfrową (drugie).

Oficjalne ogłoszenie wyników zaplanowane jest na czwartego lutego 2012 i nastąpi podczas uroczystej gali.

Ceramika Paradyż zastrzegła w regulaminie, że warunkiem otrzymania nagrody (poza decyzją jury, oczywiście) jest przekazanie praw autorskich do zwycięskich płytek fabryce. Zatem, wygrana może oznaczać, że konkursowe dzieło zostanie wdrożone do produkcji, ale wcześniej może zostać poddane fabrycznym poprawkom.

Reklamy
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: