Strona główna > nowości > Z przewodnikiem po targach

Z przewodnikiem po targach

Do tego, że organizatorzy targów przygotowują przewodnik chyba wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić. Fabryka Saime zaczerpnęła z tego pomysłu i… przygotowała przewodnik po swojej targowej ekspozycji.

Przewodnik ten będzie w formie drukowanej broszury. Do mnie dotarł przed targami, w wersji elektronicznej. Jedną z jego stron można zobaczyć obok.

Przewodnik nie tylko pokazuje rozplanowanie konkretnych serii na targowym stanowisku. Jednocześnie dostarcza informacji o tym, co nowego pojawia się w ofercie Saime.

Maxima – bardzo udana imitacja marmuru – dostanie nowe 4 wzory.  Nowe, szare  kolory będą miały również kolekcje Eternity,  Brasil i Borgogna. Inna seria – Serengeti będzie występowała też w wersji przepolerowanej – tej propozycji jestem bardzo ciekawa, bo wiem, jak bardzo jest rustykalna dotychczasowa wersja.

Fabryka zaprezentuje również  trzy zupełnie nowe kolekcje – Volcano, kojarzące się z trawertynem, Reserve – imitujące drewno oraz Chromę – serię gresów monokolorowych, wykończonych drobinami miki.

Advertisements
Kategorie:nowości Tags: ,
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

%d bloggers like this: