Strona główna > nowości > Butterfly – ulotne motyle

Butterfly – ulotne motyle

Seria: Butterfly
Producent: Sicis, Włochy

Włoski producent mozaiki Sicis przedstawił nową kolekcję – Butterfly.

Jak łatwo domyślić się, sądząc po nazwie, kolekcja poświęcona jest motylom.

Obejmuje ona aż osiemnaście motylich form – mniejszych i większych, które mogą być wypełnione kolorową, szklaną mozaiką. Są one bez wątpienia przepiękne.

Ale uroda cechuje wiele serii tego producenta, a Butterfly szczególnie wyróżnia się w katalogu firmy Sicis.

Po raz pierwszy klienci mogą sobie zamówić dekorację, która nie będzie trwale związana z podłożem – będzie można zmienić miejsce jej ulokowania i na przykład – zabierać ze sobą do kolejnych zajmowanych mieszkań czy lokali. Lub umieszczać na lodówce 😉

Jest to możliwe dzięki wprowadzeniu, po raz pierwszy specjalnego systemu przygotowania motywu, jako niezależnego elementu dekoracyjnego. Fabryka zakłada możliwość zamówienia mozaikowego motyla, który będzie trwale przymocowany do podkładki z pleksi. Aby rozwiązanie było jeszcze trwalsze, podkładka wykracza poza obrys motyla i tworzy ochronną ramkę. W tylnej stronie podkładki zainstalowane są magnesy, które pozwolą na umocowanie jej do ściany. Wystarczy w odpowiednim miejscu umieścić stalowe wkręty lub gwoździe z płaskimi łebkami, aby motyl zatrzymał się tam, gdzie zapragnie tego jego właściciel.

Oczywiście, nie jest to jedyna opcja, jaką można wybrać, zamawiając serię Butterfly. Innym możliwym do wybrania rozwiązaniem, jest motyl, wykonany z mozaiki, występujący samotnie, bez tła, ale przeznaczony do trwałego przymocowania do podłoża. W tym wypadku klient dostaje swoją dekorację na bezbarwnej folii montażowej, którą musi usunąć po przyklejeniu we właściwym miejscu.

Ostatnią z możliwych opcji jest zakup mozaiki w pełnych plastrach. Wówczas motyl znajduje się na tle ułożonym z kostek, wybranych przez klienta. Może wówczas być wkomponowany w większą partię ściany lub podłogi, wyłożonej mozaiką. Można nawet zamówić całe stado motyli, jak na zdjęciu poniżej.

Reklamy
Kategorie:nowości Tagi: ,
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: